Про нас

Аверс - це компанія, яка надає митно-брокерські послуги високої якості. Надання митних послуг на належному рівні, відбувається завдяки високій кваліфікації та значному досвіду наших фахівців. Завдяки цьому, митне оформлення вантажів та товарів відбувається оперативно та якісно. Компанія на ринку брокерських послуг з 2011 року, значний обсяг товарів та вантажів оформляється нашими фахівцями, які представлені на всіх митних постах Львівської митниці.
Відповідно до Законодавства України, положень Митного Кодексу України та нормативно правових актів, всі товари, що надходять в Україну (Імпорт), або вивозяться з України (Експорт) підлягають митному оформленню з відповідною сплатою всіх необхідних податків та зборів (так звана митна очистка товару). Документом для проведення митної очистки та підтвердженням сплати цих податків та зборів виступає Ватажно-Митна Декларація (ВМД). В залежності від категорій товарів суми податків відрізняються, оскільки на різні групи товарів існують різні ставки мита, різна система дозвільних документів і міжнародно-правових актів. Зрозуміло, що для того щоб правильно скласти ВМД потрібно великий багаж знань як Українського Законодавства, Митного Кодексу України, так і практичних навичок, відповідного технічного забезпечення та багато різних моментів. Звісно, що не кожний чи-то власник бізнесу, чи-то керівник може тримати в штаті людину, яка б володіла всіма тими навичками та технічним забезпеченням для оформлення ВМД на Українських митницях, не кажучи вже про звичайних громадян. Неправильне оформлення вантажів може призвести як мінімум до накладення різних штрафів, а як максимум до конфіскації вантажу, аж до кримінальної відповідальності. Ось саме для того, щоб допомогти Вам правильно оформити Ваші вантажі, позбавити від переплат податків, та можливих порушень існують митні брокери, які надають кваліфіковані послуги по митній очистці Ваших вантажів та несуть відповідальність при складанні ВМД.

Послуги

 • Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання Вантажно-Митних Декларацій на Ваш вантаж, їхнє оформлення у митних органах згідно положень Митного Кодексу України та Нормативно-правових актів.

 • Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання Вантажно-Митних Декларацій на Ваші транспортні засоби, їхнє оформлення у митних органах згідно положень Митного Кодексу України та Нормативно-правових актів.

 • У випадках проведення експортних операцій, крім складання та оформлення ВМД потрібно правильно заповнити транспортні документи, а саме міжнародну транспортну накладну (СМR). Спеціалісти нашої Компанії проведуть кваліфіковане заповнення та оформлення документів.

 • Згідно положень Митного Кодексу України всі вантажі, що імпортуються в Україну повинні бути попередньо заявлені в Митних органах на Державному Кордоні України і в залежності від категорії товару можлива попередня фінансова гарантія сплати майбутніх податків. Для цього спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання попередньої декларація на кордон, так звана ПП (попереднє повідомлення на кордон), а у випадку необхідності гарантування, так званої ПД (попередня декларація на кордон).

 • Іноді, в силу різних причин, буває неможливо оформити вантаж, який вже перетнув Український Кордон, а для того щоб не тримати комерційний транспорт, не сплачувати за його простій існує можливість розмістити товар на складі тимчасового зберігання (СТЗ) в зоні діяльності Митного поста, на якому буде проводитись митне оформлення, до подальшого митного оформлення. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфікований документальний супровід вантажу при розміщенні на СТЗ.

 • Іноді важко класифікувати товар (визначити код товару, згідно Українського Класифікатора Товарів Зовнішньо Економічної Діяльності (УКТЗЕД) лише за документами, що надається з товаром, а це є дуже важлива деталь у митному оформленні, бо від коду УКТЗЕД залежить ставка мита, яке сплачуватиметься при митному оформленні. Тоді митні органи скеровують даний товар у відділ класифікації і, при необхідності у митну лабораторію). Процедура може тривати довгий термін часу, іноді до місяця. Щоб не затримувати вантаж та транспортні засоби оформляється тимчасова декларація (ТД), яка дозволяє відпустити товар у вільний обіг до прийняття рішення по класифікації товару. Після отримання рішення по класифікації товару оформляється звичайна декларація, яка закриває ТД. Спеціалісти нашої Компанії проведуть складання ТД на Ваші транспортні засоби, їхнє оформлення згідно положень Митного Кодексу України та Нормативно-правових актів.

 • Існує поняття митної вартості товару, що імпортується в Україну, яка часто відрізняється від вартості товару, яка заявлена у Інвойсах (рахунках) в силу різних умов додавання транспортних витрат до вартості, страхування, навантажувально-розвантажувальних робіт, тощо. Крім того існує поняття середньозваженої митної вартості по всій території України, яка може бути набагато більшою вартості товару, яка заявлена у Інвойсах (рахунках). З метою мінімізувати підняття Митними органами митної вартості спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане попереднє узгодження митної вартості у відділі контролю митної вартості.

 • Для проведення Зовнішньо Економічної Діяльності, тобто проведення операцій з імпортування/експортування товарів кожна юридична особа повинна бути зареєстрована у Митних органах України. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковану підготовку документів для реєстрації Вашого підприємства у Митних органах, або модифікації даних вже існуючої реєстрації у разі виникнення змін.

 • Існує поняття митної вартості товару, що імпортується в Україну, яка часто відрізняється від вартості товару, яка заявлена у Інвойсах (рахунках) в силу різних умов додавання транспортних витрат до вартості, страхування, навантажувально-розвантажувальних робіт, тощо. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання декларації митної вартості (ДМВ), їхнє оформлення у митних органах.

 • У випадках проведення експортних операцій, крім складання та оформлення ВМД потрібно правильно заповнити транспортні документи, а саме Carnet TIR (книжки МДП), яка є згідно Міжнародної Конвенції МДП є засобом страхування та гарантування доставки товару. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане заповнення та оформлення всіх транспортних документів.

 • Іноді буває неможливо класифікувати товар (визначити вірний код товару, згідно Українського Класифікатора Товарів Зовнішньо Економічної Діяльності (УКТЗЕД) лише за документами, що надається з товаром, а це є дуже важлива деталь у митному оформленні, бо від коду УКТЗЕД залежить ставка мита, яке сплачуватиметься при митному оформленні. Тоді митні органи скеровують даний товар у відділ класифікації і, при необхідності у митну лабораторію). Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас всі необхідні заходи для правильної класифікації товарів згідно УКТЗЕД з погодженням та консультаціями відділу класифікація Митного органу.

 • Крім тарифного регулювання (складання та оформлення ВМД) існує поняття нетарифного регулювання, тобто необхідність проходження (в залежності від категорії товару) контролю відповідних служб, таких як Фіто санітарний контроль, Екологічний контроль, Сан Епідем контроль, Ветеринарний контроль. Спеціалісти нашої Компанії нададуть Вам фахову, кваліфіковану консультацію щодо отримання необхідних дозвільних документів та нададуть посередницьку допомогу для проходження всіх видів контролю.

 • Спеціалісти нашої Компанії нададуть Вам фахову, кваліфіковану консультацію з будь-якого питання стосовно митного оформлення, митного Законодавства та провадження Зовнішньо Економічної Діяльності.

Наші переваги

У нашій компанії працюють лише висококваліфіковані співробітники з великим практичним досвідом.

Ми цінуємо час клієнта, тому дотримуємось термінів, узгоджених у договорі

Працюємо понад 10 років. Кваліфіковані фахівці. Рекомендації постійних клієнтів.

Висока продуктивність нашої роботи забезпечується ефективною організацією робочих процесів в компанії

Ми на ринку з 2011 року, члени Асоціації Професійних Митних Посереднків

Митне оформлення товарів та транспортних засобів будь якої складності

Представлені на всіх митних постах Львівської митниці, здійснюємо оформлення по усій території України

Залишились Запитання?

Просто залиште ваші контактні дані і ми Вам зателефонуємо

Прайс

Види послугІмпорт/експорт, ціни в грн. без ПДВ

63Основний лист ВМД (перший товар, код УКТЗЕД) 1800

64Додатковий лист ВМД (за 2-й та кожний наступний товар, код УКТЗЕД) 200

65Оформлення попередньої ПД 150

66Оформлення попереднього повідомлення ПП 150

67Оформлення декларації митної вартості ДМВ 150

68Документальний супровід вантажу при розміщенні на СТЗ 120

69Повідомлення про транзитне переміщення 150

70Оформлення тимчасової декларації 300

71Оформлення електронного інвойсу за кожну позицію 50

72Визначення коду УКТЗЕД 160

73Проведення ідентифікаційного огляду вантажу (за годину) 180

74Модифікація картки акредитації підприємства 150

75Послуги щодо тимчасового ввезення транспортного засобу 700

76Документальний супровід вантажу при проведенні лабораторних досліджень 120

77Заповнення СМR 80

78Заповнення Carnet TIR (книжки МДП) 70

79Оформлення документів у відділі номенклатури та класифікації від 800 грн.

80Оформлення документів у відділі контролю митної вартості від 800 грн.

81Оформлення документів у відділі платежів 300

82Верифікація сертифікату походження Договірна

83Оформлення сертифікату про походження 400

84Оформлення висновку ТПП (інформаційна довідка по вартості) 300

85Оформлення листа роз’яснення ДЦСМІС/УКРСЕПРО 400

86Оформлення сертифікату відповідності/декларації відповідності//рішення УКРСЕПРО 500

87Оформлення дозволу ветеринарного контролю 100

88Оформлення дозволу екологічного контролю (печатка) 70

89Оформлення дозволу радіологічного контролю (печатка) 300

90Оформлення дозволу СЕС (печатка) 120

91Оформлення карантинного (фітосанітарного) дозволу 900

92Оформлення фітосанітарного сертифікату з відбором взірців 150

93Отримання фітоакту (печатка на дерев’яні піддони) 300

В дані тарифи та послуги не включено вартість послуг третіх організацій. Послуги третіх організацій будуть перевиставлятись згідно рахунків отриманих від них, з 5% надбавкою.
Вартість консультацій та послуг, не передбачених даними тарифами, узгоджується окремо.

Наші клієнти