• Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання Вантажно-Митних Декларацій на Ваш вантаж, їхнє оформлення у митних органах згідно положень Митного Кодексу України та Нормативно-правових актів.

 • Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання Вантажно-Митних Декларацій на Ваші транспортні засоби, їхнє оформлення у митних органах згідно положень Митного Кодексу України та Нормативно-правових актів.

 • У випадках проведення експортних операцій, крім складання та оформлення ВМД потрібно правильно заповнити транспортні документи, а саме міжнародну транспортну накладну (СМR). Спеціалісти нашої Компанії проведуть кваліфіковане заповнення та оформлення документів.

 • Згідно положень Митного Кодексу України всі вантажі, що імпортуються в Україну повинні бути попередньо заявлені в Митних органах на Державному Кордоні України і в залежності від категорії товару можлива попередня фінансова гарантія сплати майбутніх податків. Для цього спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання попередньої декларація на кордон, так звана ПП (попереднє повідомлення на кордон), а у випадку необхідності гарантування, так званої ПД (попередня декларація на кордон).

 • Іноді, в силу різних причин, буває неможливо оформити вантаж, який вже перетнув Український Кордон, а для того щоб не тримати комерційний транспорт, не сплачувати за його простій існує можливість розмістити товар на складі тимчасового зберігання (СТЗ) в зоні діяльності Митного поста, на якому буде проводитись митне оформлення, до подальшого митного оформлення. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфікований документальний супровід вантажу при розміщенні на СТЗ.

 • Іноді важко класифікувати товар (визначити код товару, згідно Українського Класифікатора Товарів Зовнішньо Економічної Діяльності (УКТЗЕД) лише за документами, що надається з товаром, а це є дуже важлива деталь у митному оформленні, бо від коду УКТЗЕД залежить ставка мита, яке сплачуватиметься при митному оформленні. Тоді митні органи скеровують даний товар у відділ класифікації і, при необхідності у митну лабораторію). Процедура може тривати довгий термін часу, іноді до місяця. Щоб не затримувати вантаж та транспортні засоби оформляється тимчасова декларація (ТД), яка дозволяє відпустити товар у вільний обіг до прийняття рішення по класифікації товару. Після отримання рішення по класифікації товару оформляється звичайна декларація, яка закриває ТД. Спеціалісти нашої Компанії проведуть складання ТД на Ваші транспортні засоби, їхнє оформлення згідно положень Митного Кодексу України та Нормативно-правових актів.

 • Існує поняття митної вартості товару, що імпортується в Україну, яка часто відрізняється від вартості товару, яка заявлена у Інвойсах (рахунках) в силу різних умов додавання транспортних витрат до вартості, страхування, навантажувально-розвантажувальних робіт, тощо. Крім того існує поняття середньозваженої митної вартості по всій території України, яка може бути набагато більшою вартості товару, яка заявлена у Інвойсах (рахунках). З метою мінімізувати підняття Митними органами митної вартості спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане попереднє узгодження митної вартості у відділі контролю митної вартості.

 • Для проведення Зовнішньо Економічної Діяльності, тобто проведення операцій з імпортування/експортування товарів кожна юридична особа повинна бути зареєстрована у Митних органах України. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковану підготовку документів для реєстрації Вашого підприємства у Митних органах, або модифікації даних вже існуючої реєстрації у разі виникнення змін.

 • Існує поняття митної вартості товару, що імпортується в Україну, яка часто відрізняється від вартості товару, яка заявлена у Інвойсах (рахунках) в силу різних умов додавання транспортних витрат до вартості, страхування, навантажувально-розвантажувальних робіт, тощо. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане складання декларації митної вартості (ДМВ), їхнє оформлення у митних органах.

 • У випадках проведення експортних операцій, крім складання та оформлення ВМД потрібно правильно заповнити транспортні документи, а саме Carnet TIR (книжки МДП), яка є згідно Міжнародної Конвенції МДП є засобом страхування та гарантування доставки товару. Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас кваліфіковане заповнення та оформлення всіх транспортних документів.

 • Іноді буває неможливо класифікувати товар (визначити вірний код товару, згідно Українського Класифікатора Товарів Зовнішньо Економічної Діяльності (УКТЗЕД) лише за документами, що надається з товаром, а це є дуже важлива деталь у митному оформленні, бо від коду УКТЗЕД залежить ставка мита, яке сплачуватиметься при митному оформленні. Тоді митні органи скеровують даний товар у відділ класифікації і, при необхідності у митну лабораторію). Спеціалісти нашої Компанії проведуть для Вас всі необхідні заходи для правильної класифікації товарів згідно УКТЗЕД з погодженням та консультаціями відділу класифікація Митного органу.

 • Крім тарифного регулювання (складання та оформлення ВМД) існує поняття нетарифного регулювання, тобто необхідність проходження (в залежності від категорії товару) контролю відповідних служб, таких як Фіто санітарний контроль, Екологічний контроль, Сан Епідем контроль, Ветеринарний контроль. Спеціалісти нашої Компанії нададуть Вам фахову, кваліфіковану консультацію щодо отримання необхідних дозвільних документів та нададуть посередницьку допомогу для проходження всіх видів контролю.

 • Спеціалісти нашої Компанії нададуть Вам фахову, кваліфіковану консультацію з будь-якого питання стосовно митного оформлення, митного Законодавства та провадження Зовнішньо Економічної Діяльності.